Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Lakma Professional
Preparat opracowany z myślą o codziennym utrzymywaniu czystości w kuchni. Doskonale radzi sobie z najczęściej spotykanymi zabrudzeniami, pojawiającymi się w tym pomieszczeniu. WAŻNE, płyn może mieć kontakt z żywnością!
 
Preparat zalecany jest do czyszczenia blatów, powierzchni chromoniklowych, ceramicznych, postformingu, drewna lakierowanego, okapów i szafek kuchennych. Reasumując sprawdzi się przy czyszczeniu wszystkich rodzajów mebli, powierzchni typowych dla kuchni oraz urządzeń kuchennych. Specjalnie opracowana receptura skutecznie usuwa resztki jedzenia, zaschnięty tłuszcz i brud. Po wyczyszczeniu płyn pozostawia w pomieszczeniu świeży i przyjemny zapach. Co ważne, produkt jest całkowicie bezpieczny dla mebli oraz ludzi – nie niszczy czyszczonych.
 
Sposób zastosowania:
 
Zabrudzoną powierzchnię spryskaj płynem. Pozostaw go na czas około jednej minuty. Następnie wypoleruj czyszczoną powierzchnię papierowym ręcznikiem lub suchą ściereczką. W przypadku grubej warstwy brudu, po minucie od naniesienia środka najpierw wilgotną gąbką przetrzyj powierzchnię i dopiero wypoleruj na sucho.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...